Kelime Dehası

Popüler ve bağımlılık yapan 2024 kelime oyunları için en son cevapları, hileleri ve çözümleri öğrenin

Words of Wonders Białowieża ormani

Sponsored Links
Sponsored Links

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, burada Words of Wonders Game (WOW) nin tüm günlük çözümlerini ve cevaplarını bulabilirsiniz. Harikalar Sözleri, Android ve elma deposundaki en iyi bulmaca kelime oyunları tarafından bilinen Fugo Games tarafından geliştirilen yeni harika bir kelime oyunudur.
Words Of Wonders bir keşif ve bilgi yolculuğuna çıkın. Android cihazlarda bulunan bu oyun, kelime bulmacalarını çözerek dünyanın dört bir yanından güzel manzaraların kilidini açmanıza izin veriyor. Words Of Wonders, doldurulması gereken bir bulmaca veriyor. Bulmacanın içindeki kelimeleri oluşturmak için bir grup karışık harf verilecektir. Tek ipucunuz, mevcut harfler ve boşlukların bulmacadaki konumu olacaktır. Yeni bir yer ortaya çıkaracaksınız. Giza Piramidi, Nemrut Dağı ve Neuschwanstein Şatosu gibi dünyaca ünlü harikaları keşfedin. Hatta kilidini açtıkça bu harikalar hakkında yeni bilgiler bile öğrenebilirsiniz. Tüm dünyadaki yerlerin kilidini açmak için seviyeleri çözmeye devam edin! Bazı bonus ödüller için gizli kelimeler için çözmeyi unutmayın.
Cevaplar açık tutmak için birkaç sayfaya bölünmüştür.

15 oy, ortalama: 2,70 dışında 5 15 oy, ortalama: 2,70 dışında 5 15 oy, ortalama: 2,70 dışında 5 15 oy, ortalama: 2,70 dışında 5 15 oy, ortalama: 2,70 dışında 5 (15 oy, ortalama: 2,70 dışında 5)
Loading... Loading...
Sponsored Links
Sponsored Links
Seviye listesine geri dön
Loading comments...please wait...


© 2019 - 2024 · Kelime Dehası
Kelime Dehası, bu sitede belirtilen uygulamalara bağlı değildir. Tüm fikri mülkiyet hakları, ticari markalar ve telif hakkıyla korunan materyaller kendi geliştiricilerinin mülkiyetindedir.